Om oss

VELKOMMEN TIL OSS I DUCATEL

Ducatel AS er et privat eid aksjeselskap, etablert 12.08.2003. Vi holder til i Gilhusveien 5 A, 3426 Gullaug.

Vi har god lagringsplass og store arealer for å ivareta et stort volum og et bredt produktspekter. Siden oppstarten av selskapet har Ducatel fokusert på god kommunikasjon, leveringsdyktighet, og gode priser til våre kunder. Dette gjør oss til et foretrukket valg i rør bransjen.

Vi er alltid behjelpelige uansett om ditt prosjekt er stort eller lite. Vi har lang erfaring innenfor bransjen og gjør alltid vårt ytterste for at kunden skal bli fornøyd.

 

Vi er i stadig vekst og ønsker eksisterende og nye kunder velkommen!

Bjørn.jpg

Bjørn Edward Torgersen

Daglig leder

Mob: 99477262

Mail: bjorn@ducatel.no

Øyvind.jpg

Øyvind Kristensen

Markedssjef

Mob: 90780675

Mail: oyvind@ducatel.no

jan.jpg

Jan Skjelbred

Daglig leder Ducatel Tekno AS

Mob: 922 65 955

Mail: jan@ducatel-tekno.no

anne.jpg

Anne Kathrin Haugland Torgersen

Administrativ leder

Mob: 99412017

Mail: Anne@ducatel.no

thomas.jpg

Thomas Haugland Torgersen

Markedsføring

Mob: 96233615

Mail: thomas@norskms.no

chris.jpg

Christopher Eriksen

Logistikksjef

Mob: 91895279

Mail: Chris@ducatel.no

gøran.jpg

Gøran Haugland Torgersen

Transport og logistikk

Mob: 90633070

Mail:

thomas ch.jpg

Thomas Christoffersen

Transport og logistikk

Mob:

Mail: Thomasc@ducatel.no

espen.jpg

Espen Jacobsen

Transport og logistikk

Mob:

Mail: espen@ducatel.no

arnfinn.jpg

Arnfinn Hellenes

Transport og logistikk

Mob: 95252812

Mail: arnfinn@ducatel.no

erlend.jpg

Erlend Næsvold

Transport og logistikk

Mob: 93097795

Mail: Erlend@ducatel.no